طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل

>>> ورود به بخش سؤالات متداول<<<

موبایل و یا یک تبلت به دلیل فلسفه وجودی اش همیشه در دسترس و قابل استفاده است. از اینرو نرم افزارهای قابل نصب بر روی این دستگاهها بسیار سریع جای خود را میان مخاطبین باز کرده است. این مهم فرصتی ارزشمند در اختیار صاحبین کسب و کار قرار می دهد تا با استفاده از چنین ابزارهایی به معرفی خود و یا حتی ساده سازی فرایندهای درون سازمانی پردازند.

برخی از کاربرد اپلیکیشن ها در کسب و کارها
نرم افزارها گوشی های هوشمند به صورت های زیر می تواند به کسب و کارها کمک نماید:
– با نرم افزارهای اندروید با مشتریانتان تنها به اندازه لمس صفحه تلفن همراهشان  دارید
– اتوماسیون برخی از فرآیندهای کسب و کار مانند حسابداری نرم افزارهای تبلیغاتی که در کنار ارائه یک خدمت به مشتری، همیشه نام شما رو به وی یادآور می شود
– بازاریابی ویروسی: اگر مدیر آموزشگاه هستید می توانید با سفارش نرم افزار آموزشی تحت سیستم عامل اندروید وعرضه رایگان آن همراه با تبلیغات آموزشگاه در بین بازارهدف شناخته شوید و کاربران را به مبلغین کسب و کار خود تبدیل کنید
– دسترسی کاربران را به وبسایت خود ساده تر و لذت بخش تر کنید.اگر وبسایت خبری،فروشگاه و یا…  دارید با سفارش نرم افزار اندروید می توانید از رقبایتان متمایز شوید
– اگر وب سایت پربازدیدی دارید می توانید بخشی از تبلیغات خود را در نرم افزاراندروید خود قرار دهید


معرفی برخی از خدمات کاریار در حوزه اپلیکیشن:
– تولید نرم افزارهای کاربردی و طراحی اپلیکیشن بر روی هر دو پلتفرم اندروید و IOS
– تولیدو طراحی اپلیکیشن ها و نرم افزار های آموزشی چند رسانه ای بر روی تلفن همراه
– ارائه راهکارهای مبتنی بر تلفن همراه
– طراحی سایت و اتصال کامل آن به اپلیکیشن
– و…


برخی از ویژگی های اپلیکیشن های طراحی شده توسط گروه کاریار:
– هماهنگ با تکنولوژی روز دنیا
– حجم بسیار پایین
– سادگی نصب و استفاده
– حروف چینی متون فارسی بر اساس نوع تلفن همراه و امکان تغییر اندازه فونت متون توسط کاربر
– امکان قفل گذاری بر روی هر کدام از محصولات
– پشتیبانی کامل نرم افزار از تمامی رزولوشن های استاندارد گوشی های هوشمند و تبلت
– بهینه بودن نرم افزار در پردازش ها، استفاده از حافظه و حجم نهایی نرم افزار.
– محیط گرافیکی جذاب و کاربری ساده نرم افزار
– امکان بروزرسانی خودکار برنامه
– و …


هر اپلیکیشنی منجر به افزایش درآمد شما نمی شود!

بسیاری از صاحبان کسب و کار با مخارج و هزینه های سرسام آور سفارش اپلیکیشن می دهند در مواردی حتی اپلیکیشنی که تحویل می گیرند بسیار زیبا و از نظر فنی بدون ایراد است اما در نهایت تعجب درآمدشان افزایش نمی یابد!
دلیل آن این است که اپلیکیشن شان مطابق اصول بازاریابی و کسب و کار طراحی نشده است در گروه مشاوره کار و کسب کاریار  مشخصات اپلیکیشن شما با مشاوره دانش آموختگان کارشناسی ارشد کارآفرینی دانشگاه تهران مشخص می شود. تمرکز گروه ما بر ساخت اپلیکیشن ویژه کسب و کارها است.

طراحی منعطف و کاربر پسند:
مهم نیست برنامه های مارا روی یک گوشی کوچک نصب کنید یا روی یک تبلت بزرگ، برنامه های ما طوری بهینه سازی شده اند که برروی طیف وسیعی از دستگاه ها به صورت مناسب اجرا شوند و ایجاد کننده ی یک حس خوب و کاربر پسند برای مخاطبین باشند.
ما در طراحی محیط کاربری از جدید ترین مفاهیم طراحی دنیا استفاده می کنیم تا تجربه کار با یک اپلیکیشن پارسی با استانداردهای جهانی را برای شما فراهم نماییم.

کد نویسی برنامه ها
تیم متخصص کاریار  با سال ها تجربه، با بهره گیری از استانداردها و روش های روز برنامه نویسی امکان پشتیبانی و توسعه نرم افزار شما را متناسب با توسعه و تحول کسب و کار شما فراهم  می آورد.
ارایه سرویس های تحت وب ما، شما را از ارایه سفارشات خود به شرکت های مختلف بی نیاز کرده و سبب یکپارچگی نرم افزار ها می شود.ما با کد نویسی اصولی و بهینه تجربه ی یک اپلیکشن روان و پاسخگو را برای شما و مشتریانتان فراهم خواهیم کرد.

خدمات و پشتیبانی مستمر
تیم کاریار بر اهمیت زمان در پروژه های شما واقف است و با تیم متخصص و دایمی خود آماده ارایه خدمات به کاربران خود می باشد.

همچنین این امکان برای شما وجود دارد که با توجه به تغییرات در کسب و کار خود بتوانید اپلیکیشن های خود را متناسب با نیاز روز و تکنولوژی های جدید بروز رسانی نمایید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید.